Termínová listina 2018 - verze 25.1.2018

27.1.                             Obecné testy RDJ                  Nymburk                    

27.1. - 3.2.                   Soustředění SCM/RDJ            Žalý - Benecko           

3.2. - 10.2.                   Soustředění SCM/RDJ            Bedřichov v Jizerských horách

18. - 24.2.                    Soustředění DEC                    Příchovice                  

2.3. - 11.3.                   Soustředění SCM/RDJ             Peschiera del Garda (ITA)

15.3. - 24.3.                 Soustředění DEC                    Novigrad (CRO)

26.3.                             Lékařské testy RDJ                 Ústí n.L.

6.4. - 14.4.                   Soustředění SCM/RDJ             Slapy-Oboz I.

7.4. - 11.4.                   Soustředění OH týmu             Barcelona (ESP)

12.4. - 15.4.                 Evropská kvalifikace na OH mládeže             Barcelona (ESP)

21.4. - 22.4.                 MČR 5km                               Praha KVS

23.4. - 29.4.                 Soustředění SCM/RDJ            Slapy - Oboz II.

5.5. - 7.5.                      ČP                                        Račice

1.6. - 3.6.                     NZ                                        Račice

14.6. - 21.6.                 Soustředění RDJ                     Račice

28.6. - 1.7.                  MEJ + 23                               Auronzo (ITA)

3.7. - 13.7.                   Soustředění RDJ                     Račice

5.7. - 14.7.                   Soustředění DEC                    Roudnice n.L.

19.7. - 22.7.                 Soustředění RDJ                     Račice

20.7. - 22.7.                 MČR krátké tratě                    Račice

26.7. - 29.7.                MSJ + 23                              Plovdiv (BUL)

27.8. - 2.9.                   Soustředění RDJ                     Račice

8.9. - 9.9.                     Soustředění RDJ                     Račice

14.9. - 16.9.                 Závod OH nadějí                     Piešťany/Zemník (SVK)

22.9. - 23.9.                 ČP ve vytrvalosti                     Kojetín

6.10. - 18.10.               OH mládeže                            Buenos Aires (ARG)

27.10. - 4.11.               Soustřední SCM/RDJ               Chioggia (ITA)  

10. /11.11.                   Obecné testy SCM                   Praha/Nymburk

1.12. - 8.12.                 Soustředění SCM/RDJ             Livigno (ITA)